دکوراسیون سالن پذیرایی کوچک


پذیرایی مهم ترین بخش از منزل محسوب می شود از این رو بهتر است در هنگام دیزاین داخلی این بخش از منزل حساسیت لازم را به خرج داده شود.
چیدمان مبلمان تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت دکوراسیون پذیرایی کوچک دارد و بهتر است شما مبلمان با طرح های کوچک و ظریف را انتخاب نمایید تا فضای کمتری در پذیرایی منزل اشغال شود همچنین مبلمان اگر در کنار دیوارها چیده شوند فضای پذیرایی مرتب تر به نظر می رسد.
اگر فضای پذیرایی منزل تان خیلی کوچک می باشد بهتر است از میز تلویزیون دیواری استفاده نمایید و تلویزیون را روی دیوار نصب نمایید تا از فضای سالن پذیرایی نهایت استفاده را ببرید.
آینه ها باعث می شوند نمای داخلی خانه دلباز و بزرگ تر به نظر برسد بنابراین بهتراست شما آینه های تزیینی را روی دیوار نصب نمایید تا نور محیط را بازتاب نمایند و فضای پذیرایی را روشن تر نشان دهند.
اگر تمایل دارید در پذیرایی منزل تان از لوازم تزیینی یا قفسه دیواری استفاده نمایید بهتر است طرح های بدون پایه را انتخاب نمایید و این وسایل را روی دیوار نصب نمایید و از آن ها برای تزیین پذیرایی استفاده نمایید.
استفاده از رنگ های روشن باعث ایجاد فضایی دلباز و روشن در سالن پذیرایی می شود بنابراین بهتر است شما برای طراحی دکوراسیون پذیرایی کوچک رنگ های روشن و خنثی را با یکدیگر ترکیب نمایید همچنین اگر تمایل دارید در دیزاین داخلی پذیرایی از رنگ های تیره استفاده نمایید بهتر است این رنگ ها را با رنگ های خیلی روشن نظیر سفید و کرم و … ترکیب نمایید.